ה-PSR SX900 היא ספינת הדגל של תחנות העבודה של סדרת PSR מבית Yamaha. כולל אחריות שנה ושרות עד לבית. אפשרות לתוספת סט מקצבים מקצועי SBS (כולל קטרון וכל הסגנונות) בתוספת 800 ש"ח


8900 9500-6.32%

גודל_1: *
  • ללא סט
  • כולל סט מקצבים SBS חסידי מקצועי


קרא עוד


עם עיצוב מחודש, טכנולוגית הגברה משודרגת וחיבוריות מקצועית, תוכלו להשתמש בה בזמן כתיבת שירים או נגינה בבית, בחזרה עם הלהקה, באולפן ההקלטות ובבמה.
בעלת 1337 סאונדים מובנים הכוללים 252 ארטיקולציות, 24 צלילי חליל, 56 סוגי תופים ועוד.
מעבר לאינספור הסאונדים המובנים, קיימים גם 525 פאטרנים לליווי שלכם בזמן הנגינה ממגוון סוגים.
פיצ'ר מגניב נוסף הוא ה-Chord Looper שמאפשר הקלטה של מהלך אקורדים ומפנה את יד שמאל כך שתוכלו לנגן בשתי הידיים מבלי לדאוג למהלך האקורדים ברקע.

למקלדת 61 קלידים רגישים לעוצמת הלחיצה- מדמים תגובה של פסנתר אמיתי בטכנולוגית FSB שמציעה התנגדות טבעית יותר, ופוליפוניה של עד 128 קולות.
מבחינת אפקטים תוכלו למצוא ריברב, קורוס, קומפרסור, EQ, ארפג'יאייטור ועוד עם שלל פריסטים מובנים ואפשרות לשמירה של פריסטים שהכנתם בעצמכם.

בראש המקלדת יש מסך מגע גדול ורחב שמציג את כל הפעולות הנעשות (שפת ההפעלה היא אנגלית אך ניתן לשנותה לגרמנית, צרפתית, ספרדית או איטלקית).
בצד שמאל של הקלידים תמצאו ג'ויסטיק השולט על גובה הצליל (פיץ') ומודולציה.
בפאנל האחורי קיימים חיבורי MIDI IN/OUT, חיבור USB, יציאות אודיו, כניסה עם אפשרות לשליטה בעוצמת הכניסה (גיין), כניסת AUX וכניסות לשני פדלים.
המקלדת מגיעה עם ספק כוח מקורי.