קורג PA5X 61 מתצוגה כולל רמקול מקורי של קורג בשווי 3000 ש"ח Pa5X היא ספינת הדגל החדשה במערך המעבדים המקצועיים של קורג, המגדירה מחדש מקלדת מעבד. Pa5X, שעוצב מחדש לחלוטין עם מנוע סאונד חדיש וממשק משתמש יעיל המונע על ידי צבעים, מפיק חוויה קולית עשירה וייחודית להפליא שמעוררת בכם השראה ליצור ולבצע! Pa5X מגיע עמוס באלפי צלילים מעוררי השראה ומאות סגנונות רעננים, שכולם נגישים באופן מיידי באמצעות זרימת עבודה מזמינה. פאנל קדמי חדש לחלוטין הכולל מטריצת פדים וניתן להקצאה, כפתורי LED צבעוניים ומסך מגע ענק הניתן להטיה מעניק לך שליטה על חוויית יצירת המוזיקה שלך בכל עת. Pa5X מצטיין הן ככלי נגינה בהופעה חיה והן ככלי יצירתי רב עוצמה באולפן, המאפשר לך למצוא את הצליל האידיאלי שלך לא משנה לאן המוזיקה שלך לוקחת אותך.


19200 


קרא עוד


על רכישת KORG Pa5X Professional Arranger! אנחנו בטוחים שזה יעניק לכם אינספור שעות של הנאה מיצירת מוזיקה נהדרת בבית או על במה. Pa5X היא תחנת עבודה אלגנטית ועוצמתית להפקת מוזיקה. הוא קל לשימוש, עם ממשק משתמש ברור, המבוסס על מסך המגע הצבעוני הניתן לשכיבה, והכפתורים המוארים בלוח הבקרה המציגים פונקציות מקודדות צבע. מקלדת הפעולה דמוית הפטיש בעלת התגובה הטבעית של 88 צלילים, והקלידים בעלי 76 ו-61 הצלילים המשוקללים למחצה, מתוכננים לספק תחושה אותנטית לחלוטין ושליטה מלאה בהבעה. חזק ואמין, Pa5X מצוין ככלי חי, אבל הוא גם כלי יצירתי רב עוצמה באולפן, עוזר לך בכתיבת שירים או פסקולים, תוך יצירת צליל מופק שהופך את הדמו המושלם או מוזיקת מדיה מוכנה לשימוש. הצלילים המובנים, המבוססים על מנוע הקול EDS-X (Enhanced Definition Synthesis-eXpanded) שלנו, נעים בין כלים אקוסטיים אולטרה-ריאליסטיים, דרך לוחות מקשים חשמליים וינטג' ועד קלאסיקות סינטיסייזר, בתוספת צלילי פנטזיה ואפקטים מיוחדים להפקת מדיה וקולנוע. כללנו גם כלים מגילאים ותרבויות שונות, והשארנו מספיק מקום להרחבות שלכם. Pa5X קל לשליטה, באמצעות מערכת DNC (בקרת ניואנסים מוגדרת) של KORG, המאפשרת למבצע להציג באופן מדויק ואקספרסיבי את הניואנסים העדינים ביותר ואת הביטוי הקולי. Faders, מתגים, מטריצות אמיתיות ווירטואליות של פקדים בזמן אמת, ג'ויסטיק ובקר סרט, מאפשרים גישה מיידית לכל הפרמטרים של


קול. הצלילים מעובדים על ידי שרשרת מורכבת של אפקטים, כולל אפקטים סופיים עבור כל אחד מהנגנים ועבור צלילי המקלדת. השפעות המאסטרינג הסופיות על יציאות האודיו, שהופכות את צליל הכלי ל"מעורבב" ו"מיוצר", הן תוצאה של שיתוף הפעולה ארוך הטווח של KORG עם Waves Audio, ההתייחסות העולמית לאפקטים של מאסטרינג באולפן. כדי להאזין באיכות השמע הטובה ביותר, אפילו בווליום הנמוך ביותר לתרגול בלילה, תוכלו להוסיף את מערכת ההגברה האופציונלית KORG PaAS, שתוכננה במיוחד כדי להתחבר ישירות ל-Pa5X.מעמד ST-SV1-BK הייעודי המודרני והמסוגנן האופציונלי הופך את הכלי להצהרה מוצקה על הבמה, ולפריט ריהוט מודרני מסוגנן בסלון שלכם. ניתן להשתמש ב-KORG XDS Crossfade Dual Sequencer/Player הכלול ב-Pa5X כדי לטעון מראש ולערבב סגנונות ושירים באופן חופשי. אתה יכול גם ליצור סגנונות משלך, ולהקליט שירי MIDI ו- MP3 משלך. הרמוניזציה אוטומטית, רצף האקורדים, מנוע זיהוי אקורדים מתוחכם, יכול ליצור את העיבוד העשיר של נגן פופ או ג'אז מוכשר. בעזרת 'שירים' ו'סגנונות' ניתן להציג מילים ואקורדים בתצוגה פנימית או חיצונית, ולהמיר כל רצועת MIDI Song לפרטיטורה קריאה. סמנים מאפשרים לקפוץ חזרה לקטע שברצונך לחזור עליו, למשל בקטע שאתה לומד או עושה חזרות, או לחזור על קטע בשידור חי. ניתן להקליט שיר MIDI באמצעות Sequencer בעל תכונות מלאות. אפילו קל יותר, פשוט הקלט את מה שאתה שר ומנגן (כולל שירי MP3) כקובץ MP3, והאזין לו בכל מקום שתרצה. ניתן לשמור את Song and Style בספר השירים המובנה, שאת הערכים דמויי מסד הנתונים שלו קל לסנכרן עם קוראי תווים חיצוניים בטאבלט. לכן תוכלו להשתמש בספר מוזיקה דיגיטלי כדי לשלוט ב-Pa5X.מיקרופון וגיטרה יכולים להיות מחוברים לכניסות השמע הייעודיות, ומעובדים עם האפקטים המובנים המצוינים. הניסיון רב השנים שלנו בהרמוניות קוליות ואפקטים של גיטרה כלול כאן לחלוטין. ואת מסיר הקול יאפשר לך לשיר יחד עם כל שיר MP3.יש עוד, הרבה יותר, ואנחנו מזמינים אותך לחקור Pa5X לעומק. Pa5X הוא המעבד המקצועי המלא, העוצמתי והקל ביותר לשימוש שיוצר אי פעם. תיהנו מהחיים המוזיקליים שלכם עם Pa5X החדש!