KORG משיקה לראשונה את המעבד החדש ביותר בסדרת Pa-Series עטורת השבחים של המעבדים המקצועיים, Pa1000. ל- Pa1000 יש שפע של צלילים חדשים (הכוללים בקרת ניואנסים מוגדרת לריאליזם משופר) ששומרים על ביצועים רעננים ומרגשים, כמו גם מגוון עצום ומורחב של סגנונות המכסים ז'אנרים מוזיקליים מכל רחבי העולם. שלב זאת עם פונקציונליות ביצועים רבת עוצמה, ממשק משתמש אינטואיטיבי וצליל עשיר ומפוסל ותקבל מעבד עבור הנגן האנין והתובעני ביותר. מנוע הקול Pa1000 משתמש בזיכרון PCM גדול פי ארבעה מזה של Pa900 הנמכר ביותר ומרחיב את כמות זיכרון ה-PCM למשתמש ל-600MB באמצעות דחיסה. מספר מיקומי סגנון המשתמש התרחב גם הוא למקסימום של 1,152 שיכסו כמעט כל סגנון שניתן להעלות על הדעת. מערכת הרמקולים המובנית המשופרת מפיקה צליל חזק בעל גוף מלא המשופר על ידי תכונות סטנדרטיות כגון TC Helicon Vocal Harmonizer, נגן MP3 כפול ומקליט ו-Dual Crossfade Sequencer. פלט הווידאו מתוקנן, כך שהקהל יכול לשיר יחד עם המילים שעל המסך. Pa1000 אורז את כל זה במארז איכותי עם תוספות אלומיניום בלוחות הצד של שלדה אלגנטית כדי לספק מראה יוקרתי על כל שלב! חדש לחלוטין הוא תוספת של KAOSS FX, אשר נותנים לך שליטה יצירתית על הביצועים שלך. החל משינוי צורה עדין בין וריאציות וסוגי ערכת תופים, ערבוב עדין בין צלילי ליווי, עיצוב חי מחדש של מקצבים מתמשכים, ועד לאפקטים הרדיקליים ביותר של ניפוץ תווים המשמשים אינספור תקליטנים, עיכוב קלטות וארפג'יו, תוכלו להוסיף 'ערבוב נוזלי' לכל סגנון או שיר MIDI בעזרת תכונות קומפוזיציה קלות לשימוש בסיוע מחשב. למתוח את גבולות המוזיקליות שלך! עם עוצמה רבה יותר מאי פעם ותכונות חדשות רבות להן חיכינו זמן רב, Pa1000 מציב סטנדרט חדש עבור תחנות עבודה למארגנים. קפיצת מדרגה מסיבית מה-Pa900 האגדית והנמכרת ביותר, KORG העלתה את רף המצוינות בכך שהיא מציעה צלילים חדשים ומציאותיים עוד יותר ותכונות חדשות ועוצמתיות, המסופקים בעיצוב דק ובעל מראה מקצועי, במחיר נוח אף יותר.


9600 10000-4%

גודל_1: *
  • ללא סט
  • כולל סט מקצבים SBS חסידי מקצועי


קרא עוד


Pa1000 הגרסה החדשה

קורג אחראי על קלידות המעבדים המצליחות והמוערכות בעולם. בשימוש על ידי אינספור מוזיקאים מקצועיים בכל מדינה ברחבי העולם, המעבדים של KORG ריגשו את הקהל ושימחו נגנים בכל מקום עם השילוב הקסום של איכות צליל ותכונות ללא תחרות. KORG Technology משלבת את ההיסטוריה הנהדרת הזו של KORG עם טכנולוגיה חדשה ועוצמתית ורעיונות של מוזיקאים ברחבי העולם כדי לספק סטנדרט חדש בעיבודים. התוצאה היא תחנת כוח מוזיקלית שאורזת קסם טכנולוגי בעיצוב מגניב וידידותי למשתמש: KORG Pa1000.


להרגיש את המקלדת


המקלדת בעלת 61 המקשים מציעה פעולה משוקללת למחצה, מרגישה בדיוק כמו שצריך, כוללת רגישות למהירות מקש/כיבוי תגובה טבעית ומגע אחרי, ומיועדת למוזיקאים בכל הרמות.


דק, עוצמתי וקל לשימוש


ה- Pa1000 עוצב עם הרעיון של שילוב פרופיל דק עם מוטיב מקצועי. מגברי 2x33 וואט מניעים את ארבעת הרמקולים במארז בס-רפלקס ליצירת חוויית האזנה עשירה בגוף מלא. הלוח הראשי עבר אופטימיזציה כדי להבטיח שכל הפקדים ממוקמים באופן ארגונומי וממוקמים באופן אינטואיטיבי כדי לגרום לכל ביצועים להרגיש חלקים וטבעיים. גדול, בהיר ונועז, צג TouchView הקיבולי החדש מארח ממשק גרפי שעוצב מחדש וקל יותר מאי פעם לקריאה, אפילו בסביבות התאורה התובעניות ביותר.


איכות צליל במיטבהה-Pa1000 מסתמך על מנוע הקול המתקדם EDS-X (Enhanced Definition Synthesis-eXpanded) של קורג, ומגיע עם למעלה מ-1,750 צלילים מוכנים להשמעה. אוסף ריאליסטי זה מציע אוסף עצום של קלידים, להקות וכלי תזמורת קלאסיים ועכשוויים, בתוספת כלים אלקטרוניים ואקוסטיים - מטכנו ועד פולק. כלולים שני פסנתרי כנף סטריאופוניים רב-שכבתיים חדשים (עם בולמי זעזועים ותהודה לגוף), בתוספת פסנתרים חשמליים מפסנתר הבמה KORG SV-1 עטור השבחים.

אורגן מוט הגרירה הדיגיטלי כולל רעשי הפעלה/כיבוי מרכזיים, דליפה והדמיית רמקול סיבובי. בנוסף, Pa1000 צויד בכלי נשיפה חדשים, מיתרים, בס - אפילו גיטרות אקוסטיות וחשמליות. הצלילים נלכדו בדקדקנות באמצעות שיטות חדישות המאפשרות לשחזר במדויק את הפרטים הקטנים ביותר.


עד 600 MB (זיכרון משתמש PCM דחוס) זמינים, כך שניתן להוסיף צלילים מותאמים אישית בקלות. בנק הקול הכללי MIDI (GM) שופר לתאימות טובה יותר עם קבצי GM. Pa1000 יכול גם לטעון / לייבא פורמטים KORG, WAV, AIFF, SoundFont™ ולייצא WAV או AIFF. ניתן לערוך צלילים במלואם, וכעת ניתן להשתמש בעד 24 מתנדים לכל תו!Pa1000 הדגמה - צלילים


עשה זאת עם סגנון


ה-Pa1000 מספק מעל 430 סגנונות, היישר מהאריזה. כל אחד מהם הוא סביבה מוסיקלית ממומשת במלואה המוקדשת ליצירת סגנון מוזיקלי מסוים. עם כל כך הרבה אפשרויות בחירה, Pa1000 יכול לספק גישה מיידית למגוון רחב וחזק של ז'אנרים מוזיקליים. כל סגנון כולל 4 תבניות מילוי + שבירה, אחת לכל וריאציה. באמצעות פונקציית המילוי האוטומטי החדשה, ניתן לאחזר אותם באופן אוטומטי בעת מעבר בין ארבע הווריאציות.


Pa1000 כולל 1,152 מיקומי משתמשים שבהם תוכל לשמור את הסגנונות וההגדרות החדשים שלך. בנוסף, ניתן לשפר כל סגנון באמצעות ארבעת הרפידות. כל פד יכול להוסיף ריף חד פעמי או חוזר, חלק כלי הקשה, צליל הדגשה או אפילו אפקט צליל.הדגמת Pa1000 - סגנונות


הסגנונות האחרונים – היום!


הודות לממיר MIDI סטנדרטי לסגנון מובנה חדש לגמרי, אתה יכול במהירות ובקלות לקבל סגנונות על הסיפון של השירים האחרונים! פשוט השג קובץ MIDI סטנדרטי חדש, טען אותו לתוך Pa1000 והממיר המובנה יהפוך אותו בקלות ובמהירות לסגנון KORG מלא תוך יצירת רצף אקורדים מהאקורדים של השיר.


אפקטים באיכות סטודיו


Pa1000 כולל את מיטב ספריית KORG. ניתן להשתמש ב- 2 Insert ו- 2 Master אפקטים עבור רצועות הליווי, בעוד שניתן להשתמש ב- 1 Insert ו- 2 Master אפקטים עבור רצועות המקלדת בזמן אמת. קיימים 148 סוגי אפקטים, כולל הדהודים, השהיות, סימולציות קופסת סטומפ וינטג', סימולטורים של מגבר וארון ועוד.


מעבד קולי TC Helicon®


שיתוף הפעולה ארוך הטווח של קורג עם החברה המובילה בעולם בהרמוניות קוליות, TC-Helicon®, נמשך גם ב-Pa1000. עם תכונות ואלגוריתמים חדשים, מעבד הקול TC-Helicon מבטיח שלשירה שלך תהיה איכות הצליל הגבוהה ביותר האפשרית. עד 3 קולות מציאותיים זמינים וניתן לשלוט בהם על ידי המקלדת, או על ידי אירועי MIDI. 5 בלוקים אחרים של אפקטים זמינים, כולל EQ, Compressor, Gate ושני FX.


לטש את הצליל הטהור של הגיטרה שלך


FXs גיטרה מאפשרים לך להוסיף אפקטים של דוושות ואולפן לגיטרה המחוברת לקלט הגיטרה הייעודי בגב הכלי. בחרנו כמה מאפקטי הגיטרה הטובים ביותר מאוסף KORG, כדי להוסיף את הצליל של מגברי כל הצינורות, דיסטורשן ריאליסטי, דוושות פזמון או השהיה, ואת הדהוד האולפן האיכותי ביותר.


Player/Sequencer


נגן KORG XDS Crossfade Dual Sequencer המפורסם תומך בפורמט MP3+G (הידוע גם בשם MP3+Graphics) עבור קבצי MP3 בנוסף לפורמטים הפופולריים ביותר של מילים. תכונה חדשה זו מאפשרת לרצפי גיבוי לשחק עם מילים וגרפיקה מועשרות שניתן להציג בו זמנית על צג TFT מובנה ועל צג חיצוני. קיימת גם פונקציית סמן, המאפשרת קפיצות ישירות למיקום נתון בשיר.


ומכיוון שה- Pa1000 חכם מאוד, הוא יכול להקליט את כל הביצועים שלך! אתה יכול להריץ שיר, לנגן את המקלדת, לשיר יחד והכל יוקלט בפורמט MP3 ויאוחסן בהתקן USB חיצוני או בזיכרון הפנימי.


ספר השירים


שימושי במיוחד לשימוש חי, ספר השירים הוא מסד נתונים מוזיקלי הניתן לתכנות מלא וקל לחיפוש. כל ערך מכיל את כל ההגדרות הדרושות להשמעת שיר מסוים. ספר השירים יכול להשתמש בסגנונות, קבצי MIDI או MP3 ולהיזכר באופן מיידי בהגדרות כגון שם שיר, ז'אנר, אמן, קצב, עוצמת קול, צלילים, רצועות מושתקות, הגדרות FX, עריכה קלה, 4 ערכות מקלדת, הגדרות קבועות מראש של TC-Helicon®, חילוף ראשי ועוד. ספר השירים כולל גם פונקציית Set List מחודשת, עם שיוך פאנל-כפתור נוח להיזכרות מהירה, כדי להקל על החיים במהלך הופעות חיות.


עם עורך ספרי השירים תוכלו להציג, ליצור ולערוך בקלות את ערכי ספר השירים ורשימות השירים של KORG Pa-Series באמצעות מחשב מבוסס Windows. ניתן גם לסנכרן אותו עם טאבלטים של iOS ו- Android כדי להפוך לקורא גליונות מוסיקה דיגיטלי חיצוני שימושי (נדרשת תוכנת צד שלישי). כל מה שאתה צריך כדי לנגן את השיר שלך בצורה מושלמת נמצא בספר השירים, תכונה מוזיקלית שימושית ייחודית ל- KORG.


קישוריות משופרת


כעת ניתן לבצע חיבור MIDI גם דרך יציאות USB HOST (בנוסף להתקן ה- USB וליציאות ה- MIDI). הדבר מאפשר חיבור קל של בקרים כמו פסנתרים דיגיטליים (לדוגמה, HAVIAN 30 שלנו), או סדרות הננו והמיקרו של KORG, ללא צורך במתאמים מיוחדים