KORG משיקה לראשונה את המעבד החדש ביותר בסדרת Pa-Series עטורת השבחים של המעבדים המקצועיים, Pa700. ל-Pa700 יש שפע של צלילים חדשים (הכוללים בקרת ניואנסים מוגדרת לריאליזם משופר) ששומרים על ביצועים רעננים ומלהיבים, כמו גם מגוון עצום ומורחב של סגנונות המכסים ז'אנרים מוזיקליים מכל רחבי העולם. שלב זאת עם פונקציונליות ביצועים רבת-עוצמה, ממשק משתמש אינטואיטיבי וצליל עשיר ומפוסל, ותקבל מעבד עבור הנגן האנין והתובעני ביותר. חדש לחלוטין הוא תוספת של KAOSS FX, אשר נותנים לך שליטה יצירתית על הביצועים שלך. החל משינוי צורה עדין בין וריאציות וסוגי ערכת תופים, ערבוב עדין בין צלילי ליווי, עיצוב חי מחדש של מקצבים מתמשכים, ועד לאפקטים הרדיקליים ביותר של ניפוץ תווים המשמשים אינספור תקליטנים, עיכוב קלטות וארפג'יו, תוכלו להוסיף 'ערבוב נוזלי' לכל סגנון או שיר MIDI בעזרת תכונות קומפוזיציה קלות לשימוש בסיוע מחשב. למתוח את גבולות המוזיקליות שלך! עם עוצמה רבה יותר מאי פעם ותכונות חדשות רבות להן ציפו זמן רב, Pa700 מציב סטנדרט חדש עבור תחנות עבודה למארגנים. קפיצת מדרגה מסיבית מה-Pa600 האגדית והנמכרת ביותר, KORG העלתה את רף המצוינות בכך שהיא מציעה צלילים חדשים ומציאותיים עוד יותר ותכונות חדשות ועוצמתיות, המסופקים בעיצוב דק ומקצועי למראה, במחיר נוח אף יותר.


6700 


קרא עוד


ה-Pa700 החדש

קורג אחראי על קלידות המעבדים המצליחות והמוערכות בעולם. בשימוש על ידי אינספור מוזיקאים מקצועיים בכל מדינה ברחבי העולם, המעבדים של KORG ריגשו את הקהל ושימחו נגנים בכל מקום עם השילוב הקסום של איכות צליל ותכונות ללא תחרות. הטכנולוגיה של KORG משלבת את ההיסטוריה הנהדרת הזו של KORG עם יכולות ורעיונות חדשים ועוצמתיים של מוזיקאים ברחבי העולם כדי לספק סטנדרט חדש בעיבודים. התוצאה היא תחנת כוח מוזיקלית שאורזת קסם טכנולוגי בעיצוב מגניב וידידותי למשתמש: KORG Pa700.


דק, עוצמתי וקל לשימוש


Pa700 הוא קונספט המשלב פרופיל דק עם מוטיב חזותי מקצועי. מגברי 2x25 וואט מניעים את שני הרמקולים במארז בס-רפלקס ליצירת חוויית האזנה עשירה בגוף מלא. הלוח הראשי עבר אופטימיזציה כדי להבטיח שכל הפקדים ממוקמים באופן ארגונומי וממוקמים באופן אינטואיטיבי כדי לגרום לכל ביצועים להרגיש חלקים וטבעיים. גדול, בהיר ונועז, צג TouchView הקיבולי החדש מארח ממשק גרפי שעוצב מחדש וקל יותר מאי פעם לקריאה, אפילו בסביבות התאורה התובעניות ביותר.


איכות צליל במיטבהה-Pa700 מסתמך על מנוע הקול המתקדם EDS-X (Enhanced Definition Synthesis-eXpanded) של קורג, ומגיע עם למעלה מ-1,700 צלילים מוכנים להשמעה. אוסף ריאליסטי זה מציע אוסף עצום של קלידים, להקות וכלי תזמורת קלאסיים ועכשוויים, בתוספת כלים אלקטרוניים ואקוסטיים - מטכנו ועד פולק. כלולים שני פסנתרי כנף סטריאופוניים רב-שכבתיים חדשים (עם בולמי זעזועים ותהודה לגוף), בתוספת פסנתרים חשמליים מפסנתר הבמה KORG SV-1 עטור השבחים.


אורגן מוט הגרירה הדיגיטלי כולל רעשי הפעלה/כיבוי מרכזיים, דליפה והדמיית רמקול סיבובי. בנוסף, ה-Pa700 צויד בכלי נשיפה חדשים, מיתרים, בסים, אפילו גיטרות אקוסטיות וחשמליות. הצלילים נלכדו בדקדקנות באמצעות שיטות חדישות המאפשרות לשחזר במדויק את הפרטים הקטנים ביותר.


עד 256 MB (זיכרון משתמש PCM דחוס) זמינים, כך שניתן להוסיף צלילים מותאמים אישית בקלות. בנק הקול הכללי MIDI (GM) שופר לתאימות טובה יותר עם קבצי GM. Pa700 יכול גם לטעון/לייבא פורמטים KORG, WAV, AIFF, SoundFont™ ולייצא WAV או AIFF. ניתן לערוך צלילים במלואם, וכעת ניתן להשתמש בעד 24 מתנדים לכל תו!צלילי הדגמה של Pa700


עשה זאת עם סגנון


ה-Pa700 מספק יותר מ-370 סגנונות, היישר מהאריזה. כל אחד מהם הוא סביבה מוסיקלית ממומשת במלואה המוקדשת ליצירת סגנון מוזיקלי מסוים. עם כל כך הרבה אפשרויות בחירה, Pa700 יכול לספק גישה מיידית למגוון רחב וחזק של ז'אנרים מוזיקליים. כל סגנון כולל 4 תבניות מילוי + שבירה, אחת לכל וריאציה. באמצעות פונקציית המילוי האוטומטי החדשה, ניתן לאחזר אותם באופן אוטומטי בעת מעבר בין ארבע הווריאציות. ל- Pa700 יש 1,152 מיקומים שבהם תוכל לשמור את הסגנונות וההגדרות החדשים שלך.

בנוסף, ניתן לשפר כל סגנון באמצעות ארבעת הרפידות. כל פד יכול להוסיף ריף חד פעמי או חוזר, חלק כלי הקשה, צליל הדגשה או אפילו אפקט צליל.סגנונות הדגמה של Pa700


הסגנונות האחרונים – היום!


הודות לממיר MIDI סטנדרטי לסגנון מובנה חדש לגמרי, אתה יכול במהירות ובקלות לקבל סגנונות על הסיפון של השירים האחרונים! פשוט השג קובץ MIDI סטנדרטי חדש, טען אותו לתוך Pa700 והממיר המובנה יהפוך אותו בקלות ובמהירות לסגנון KORG מלא תוך יצירת רצף אקורדים מהאקורדים של השיר.


אפקטים באיכות סטודיו


KORG ידועה באפקטים באיכות אולפן, וה-Pa700 כולל את המיטב של ספריית KORG. ניתן להשתמש ב- 2 Insert ו- 2 Master אפקטים עבור רצועות הליווי, בעוד שניתן להשתמש ב- 1 Insert ו- 2 Master אפקטים עבור רצועות המקלדת בזמן אמת. קיימים 148 סוגי אפקטים, כולל הדהודים, השהיות, סימולציות קופסת סטומפ וינטג', סימולטורים של מגבר וארון ועוד.


לשיר באופן טבעי

חבר מיקרופון דינמי וכוונן פרמטרים כגון EQ, Compressor, Gate, Reverb ו- Delay כדי לגרום לשירה להישמע חלקה ומופקת באולפן. מסיר הקול אפילו יאפשר לך להסיר את הקול משירי MP3, כך שתוכל לשיר יחד איתם.


לטש את הצליל הטהור של הגיטרה שלך


FXs גיטרה מאפשרים לך להוסיף אפקטים של דוושות ואולפן לגיטרה המחוברת לקלט הגיטרה הייעודי בגב הכלי. בחרנו כמה מאפקטי הגיטרה הטובים ביותר מאוסף KORG, כדי להוסיף את הצליל של מגברי כל הצינורות, דיסטורשן ריאליסטי, דוושות פזמון או השהיה, ואת הדהוד האולפן האיכותי ביותר.


שחקן/רצף


הנגן תומך בתבנית MP3+G (המכונה גם MP3+Graphics) עבור קבצי MP3 בנוסף לתבניות המילים הפופולריות ביותר. תכונה חדשה זו מאפשרת לרצפי גיבוי לשחק עם מילים וגרפיקה מועשרות שניתן להציג בו זמנית על צג TFT מובנה ועל צג חיצוני.


ומכיוון שה- Pa700 חכם מאוד, הוא יכול להקליט את כל הביצועים שלך! אתה יכול להריץ שיר, לנגן את המקלדת, לשיר יחד והכל יוקלט בפורמט MP3 ויאוחסן בהתקן USB חיצוני או בזיכרון הפנימי.


ספר השירים


שימושי במיוחד לשימוש חי, ספר השירים הוא מסד נתונים מוזיקלי הניתן לתכנות מלא וקל לחיפוש.

ספר השירים יכול להשתמש בסגנונות, קבצי MIDI או MP3 ולהיזכר באופן מיידי בהגדרות כגון שם שיר, ז'אנר, אמן, קצב, עוצמת קול, צלילים, רצועות מושתקות, הגדרות FX, עריכה קלה, 4 ערכות מקלדת, הגדרות קבועות מראש של TC Helicon®, חילוף מאסטר ועוד. ספר השירים כולל גם פונקציית Set List מעודכנת, עם שיוך פאנל-כפתור נוח להיזכרות מהירה, כדי להקל על החיים במהלך הופעות חיות.


עם עורך ספרי השירים תוכלו להציג, ליצור ולערוך בקלות את ערכי ספר השירים ורשימות השירים של KORG Pa-Series באמצעות מחשב מבוסס Windows. ניתן גם לסנכרן אותו עם טאבלטים של iOS ו- Android כדי להפוך לקורא גליונות מוסיקה דיגיטלי חיצוני שימושי (נדרשת תוכנת צד שלישי).


קישוריות משופרת


כעת ניתן לבצע חיבור MIDI גם דרך יציאות USB HOST (בנוסף להתקן ה- USB וליציאות ה- MIDI). הדבר מאפשר חיבור קל של בקרים כמו פסנתרים דיגיטליים (לדוגמה, HAVIAN 30 שלנו), או סדרות הננו והמיקרו של KORG (נדרש USB-HUB חיצוני כדי לחבר את סדרות הננו והמיקרו הללו, והתקני USB 1.0/1.1 אחרים).