סט מקצבים מקצועי בתוספת 500 ש"ח ה-Pa600 הוא מעבד מקצועי מבריק שמזקק את המהות הקולית והפונקציונליות של סדרת Pa לכלי נגינה חדש קומפקטי ובמחיר סביר. כמו אחיו הגדולים - Pa800 ו- Pa3X - Pa600 משתמש בטכנולוגיית RX (Real eXperience) ו- DNC (בקרת ניואנס מוגדרת) שלנו כדי לספק איכות צליל חסרת תקדים במקלדת מעבד. עם הארון הקומפקטי החדש שלה, תצוגת TFT צבעונית גדולה TouchView, זיכרון PCM עצום במפעל ובמשתמש, מסד נתונים בסגנון ענק ומערכת הגברה מעולה, Korg העלתה את סטנדרט המצוינות בטווח המחירים ברמת הכניסה. להקשיב ולהאמין.


4500 


קרא עוד


הPa600 הוא דגם מסידרת הArrangers של קורג בעל 61 קלידים חצי שקולים עם 950 סאונדים שונים וליווים מובנים של כ360 ז׳אנרים שונים.

כלי זה מאפשר לנגן בליווי אוטומטי של להקה שלמה הכולל פונקציות של וריאציות הנותנות אפשרות לבחור בין הקדמות, מעברים, אינטרו וסיום של שיר.

הPa600 מצויין במיוחד לסיגנונות המוזיקה המזרחית, ערבית, חסידית ודאנס.

כלי זה תוכנן להיות קל לשימוש לנגני קלידים בכל סיטואציה ומכיל זוג רמקולים וזוג מגברים של 15 וואט לכל צד וטכנולוגיית Bass Reflex.

רמקולים אלה יהיו יותר ממספקים להופעות קטנות.


כלי זה כולל כ125 סוגי אפקטים מכל הסוגים הכוללים אקולייזרים, דיליי, ריוורב ועוד

בנוסף לכך ישנה סקציית מאסטר אפקטים המשפיעה על כל הסאונדים היוצאים מהכלי והיא המכילה איקולייזר בעל 4 בנדים ולימיטר למניעת דיסטורשן לא רצוי.